
Перфоратор CROWN CT18138 BMC
5 187 ₴
- Немає в наявності
- Код: CT18138 BMC
- +380 (95) 138-62-35
Перфоратор Crown CT18138 BMC – це надійний інструмент, найбільш часто використовується під час будівельних і монтажних робіт, адже він здатний прискорити і полегшити виконання багатьох завдань.
Crown CT18138 BMC працює від мережі електроживлення з типом патрону SDS PLUS. Потужність інструмента відповідає показнику 720 Вт, а швидкість ударів досягає 5500 уд/хв, при цьому його сила удару буде складати 3 Дж. Швидкість обертання 1400 об/хв і вертикальне розташування двигуна. При цьому важить дриль не більше 2.5 кг, дозволяє використовувати режими свердління, удар-свердління і удар, показуючи високу ефективність у роботі з бетоном, сталлю і деревом.
Не менш корисний буде запропонований в Crown CT18138 BMC кейс для зберігання й транспортування.
Технічні характеристики
| Номінальна потужність | 720 Вт |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 3.4 A |
| Число обертів холостого ходу | 0-1400 минˉ1 |
| Число ударів | 0-5500 минˉ1 |
| Енергія одного удару | 3 Дж |
| Тип патрона | SDS-PLUS |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Вага | 2,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 5 187 ₴







