
Шуруповерт акумуляторний Best ТАК-12 Li, 12В, 2 Ач, кейс, 2 акумулятора, 2 швидкості, підсвітка
1 016 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумуляторный шуруповерт Best ДА-12Li – высококачественный современный инструмент нового поколения, применяемый для сверления отверстий в твердых материалах, закручивания, вывинчивания шурупов и прочих крепежных изделий. Он оснащен двумя литий-ионными батареями ёмкостью 2,0 Ач и напряжением 12 В. Данный тип аккумуляторов выделяется высокой скоростью зарядки. В данной модели используется двухскоростной редуктор, регулировка оборотов осуществляется изменением усилия нажатия пусковой клавиши.
Характеристика аккумуляторного шуруповерта Best ДА-12 Li (2,0 Ач):
- Тип инструмента — дрель-шуруповёрт;
- Живлення — акумулятор Li-ion;
- Напруга — 12.0 В;
- Ємність батареї — 2,0 Ач;
- Реверс — є;
- Кількість швидкостей — 2;
- Обороти — 1) 0-400 об/хв, 2) 0-1300 об/хв;
- Кількість ступенів затяжки — 25;
- Max крутний момент — 28 Нм;
- Тип патрона швидкозажимний;
- Патрон — 10 мм;
- Кількість акумуляторів — 2 шт.
Особливості:
- Ергономічна рукоятка;
- Підсвічування робочої зони;
- Літій-іонні акумулятори;
- Регулювання крутного моменту;
- Система регулювання обертів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
- Ціна: 1 016 ₴


