
Снігоприбиральник бензиновий INTERTOOL SN-4000, 4-х тактний двигун 2.2 HP / 1,65 кВт, робоча ширина 460 мм
11 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: SN-4000
- +380 (95) 138-62-35
Переваги снігоприбиральної машини SN-4000:
- Бензиновий 4-тактний двигун адаптований до роботи при низьких температурах.
- Завдяки потужності 2.2 кінські сили, з допомогою снігоприбирача SN-4000 можна без праці впоратися з кучугурами і сніговими завалами.
- При вазі в 26 кг і наявності широких коліс з глибоким протектором, снігоприбирач дуже мобільним і зручний в експлуатації,
- Можливість регулювання напряму викидання снігу на 180
- Розтруб для викиду снігу не забивається, не іржавіє і не замерзає навіть в холодну погоду.
На носі вже зима, а це значить, що саме час господарям приватних будинків купити снігоприбирач. Взимку така техніка допоможе зробити ваш двір красивим і полегшить роботу з очищення двору від кучугур снігу. Впоратися з великою кількістю снігу вам допоможе снігоприбирач SN-4000. В даному снігоприбиральник вдало поєднуються функціональність, якість і ціна. SN-4000 оптимально підходить для власників заміських будинків. Він компактний, його легко розташувати в гаражі або сараї, не займаючи при цьому багато місця. Снігоприбиральна техніка з такими можливостями нагоді не тільки для приватного будинку з подвір'ям, дачі, але і для готельних комплексів, заміських будинків відпочинку, садового товариства і т. д.
Бензиновий 4-тактний двигун снігоприбирача SN-4000 працює надійно навіть в найхолоднішу погоду. Двигун снігоприбиральної машини SN-4000 адаптований до роботи при низьких температурах. Завдяки потужності 2.2 кінські сили, з допомогою снігоприбирача SN-4000 можна без праці впоратися з кучугурами і сніговими завалами. Снігоприбирач має максимальний час роботи без зупинки, і воно обмежується тільки запасом палива. Розтруб регулюється в межах 180, що дозволяє використовувати снігоприбирач у самих вузьких та незручних місцях. Раструб для выброса снега не забивается, не ржавеет и не замерзает даже в холодную погоду.
Снегоуборщик бензиновый SN-4000 имеет максимальную рабочую ширину захвата 460 мм, а высоту захвата 300 мм, что делает его очень функциональным и способным расчистить территорию дачи, подъезды к ней, внутренние дворы частного сектора, быстро и без особых усилий. Благодаря производительному и надежному двигателю мощностью 1.650 кВт и более модернизированному шнеку, снегоуборщик SN-4000 легко справится с сугробами или залежавшимся снегом.
Перед началом работы, ознакомьтесь с инструкцией по эксплуатации!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна, Вт | 1650 |
| Потужність двигуна, л. с. | 2.2 |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний |
| Діаметр шнека | 222 мм |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Загальні | |
| Вага | 45 кг |
| Висота захоплення | 300 мм |
| Ширина захвату | 460 мм |
| Додаткові | |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Шнек | Необрезинений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0,187440 куб. м |
| Об'єм двигуна | 87 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0,35 л |
| Обсяг паливного бака | 1,6 л |
| Швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Швидкість обертання шнека | 1350 про/хв |
| Тип приводу | ручна |
| Тип палива | бензин марки АІ-92 |
| Кут повороту жолоби | 180 °С |
- Ціна: 11 700 ₴









