
Молоток відбійний електричний Vitals Master At 1745HL
10 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52097
- +380 (95) 138-62-35
Опис відбійний молоток (бетонолом) Vitals Master At 1745HL:
Відбійний молоток Vitals Master At 1745HL – представник лінійки електроінструментів ТМ «Vitals», основними характеристиками якого є великі потужність, сила і частота ударів.
Напівпрофесійна модель відбійного молотка Vitals Master At 1745HL призначена для довбання, розколювання і розпушування природного каменю, осадових гірських порід, асфальту, конструкцій з цегли та бетону.
Модель Vitals Master At 1745HL має велику потужність, що дорівнює 1700 Вт, може здійснювати 1400 ударів на хвилину з великою силою 46 Дж, що дає можливість обробляти особливо міцні гірські породи та штучний кам'яний будматеріал. Цей інструмент відрізняється зниженим рівнем вібрації, оберігаючи користувача від зайвої втоми. Важить виріб 18,2 кг.
Високий рівень надійності відбійного молотка забезпечується за рахунок міцного корпусу, якісних комплектуючих, а також простоти в управлінні та обслуговуванні.
Не можна не відзначити і багату комплектацію відбійного молотка. Комплектом поставки моделі Vitals Master At 1745HL передбачені долото, тубус для його зберігання, а також міцний металевий кейс для транспортування і зберігання електроінструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 18.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 46 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1400 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
- Ціна: 10 588 ₴




