
Шліфмашина для стін і стелі MPT MDS1853B (850 Вт, 1400-2700 об/хв, 180 мм., діод.підсвічування, аксес. 6 шт.)
5 633 ₴
- В наявності
- Код: MDS1853B
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис шліфувальна машина для стін і стелі MPT MDS1853B:
Машина шліфувальна для стін і стель MPT MDS1853B чудова і незамінна річ, хто полюбляє швидкість та якість ремонтних робіт. Видаляє фарбу, побілку, бруд та інші зайві покриття на стінах і стелях, при цьому роблячи поверхню рівною і гладкою. Основні особливості моделі:-живлення від мережі 220-240 V;-кількість обертів – 1400-2700 об/хв;-діаметр робочої платформи – 180 мм;- наявність LED-підсвічування по периметру платформи. Пристрій має в комплекті мережевий кабель довжиною 4 метри і 2-х метровий шланг з мішком для збору пилу.
Особливості:
- LED підсвічування по периметру платформи
- плавний пуск
- регулювання частоти обертання
- знімний сегмент захисної платформи для шліфування кутів і місць примикання стін до стелі і підлоги
- м'який мережевий кабель довжиною 4 метри
- у комплекті двометровий шланг з мішком для збору пилу
- установка додаткової рукоятки ліворуч і праворуч
- м'яка опорна платформа для оптимального прилягання наждачного паперу до стіни
Характеристики товару шліфувальна машина для стін і стелі MPT MDS1853B:
- Торгова марка:MPT
- Вага:4.125 кг
- Довжина шнура, м:4
- Потужність, Вт:850
- RPM, об/хв:1400-2700
- Наявність кейса:немає
- Розмір платформи, мм:180
- Напруга, В:220
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Вага | 4.125 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 633 ₴









