
Перфоратор електричний Spektr SRH-2300 (2 патрона, кейс)
2 173 ₴
- В наявності
- Код: 06464
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Перфоратор електричний Spektr SRH-2300
Перфоратор Spektr SRH-2300 служить для пророблення отворів у цеглині, бетоні та інших матеріалах під час проведення ремонтно-будівельних робіт. Має 3 режими роботи: довбання, свердління та свердління з ударом. Дана модель має високу потужність, компактний розмір і невелику вагу, що дозволяє працювати даним інструментом тривалий час без перерв. Перфоратор поставляється у пластиковому кейсі, що спрощує зберігання та транспортування.
Комплектація:
- Перфоратор Spektr SRH-2300:
- Піка;
- Зубило;
- Три бури SDS-plus;
- Додатковий патрон;
- Бічна рукоятка;
- Ключ;
- Інструкція з експлуатації;
- Пластиковий кейс.
Характеристики товару Перфоратор електричний Spektr SRH-2300
- Максимальна швидкість обертання 900 об/хв
- Потужність 2300 Вт
- Режими Свердління + Удар,Удар,Свердління
- Сила удару 5.8 Дж
- Тип патрона SSD+
- Частота ударів на хвилину 6500
- Вага, кг 5.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 2 173 ₴




