
Диск зачисний зі спіненого абразиву фіолетовий 125*22,2*13 мм, P46, T27 INTERTOOL BT-0603
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BT-0603
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22,2 |
| Максимальна швидкість обертів | 7600 об/хв |
| Обсяг | 0,000576 |
| Тип | "корал" |
| Товщина диска | 13 мм |
| Основні | |
| Вага | 0.118 кг |
- Ціна: 169 ₴






