
Машина шліфувальна (гравер) Элпром ЭМШП-6-500 NEW, 500 Вт, 27000 об/хв, трикулачні патрон 1,5-6,0 мм
885 ₴
- В наявності
- Код: ЭМШП-6-500
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис машина шліфувальна пряма Элпром ЭМШП-6-500 NEW:
Машина шлифовальная Элпром ЭМШП-6-500. Представляет собой небольшую мини дрель в прямом корпусе. Благодаря высокому числу оборотов, которое можно регулировать, инструмент можно использовать не только как дрель, но и как гравер. Благодаря высокому запасу мощности дрель гравер Элпром выдерживает интенсивные нагрузки и долговечен в использовании. Установленный высококачественных трехкулачковый патрон позволяет зажимать оснастку диаметром до 6.5 мм. Весит инструмент всего 980 грамм.
Особливості гравера Елпром ЕМШП-6-500:
- Якісне складання;
- Маленька вага;
- Компактні розміри;
- Електронний регулятор оборотів;
- Додаткова пилозашита;
- Набір шарошок у комплекті.
Комплектація Элпром ЭМШП-6-500:
- Гравер Элпром;
- Комплект запасних щіток;
- Ключ для патрона;
- Шарошки (5 шт.).
Технічні характеристики машина шліфувальна Элпром ЭМШП-6-500 NEW:
- Виробник: Элпром
- Потужність, Вт: 500
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Діаметр патрона, мм: 1,5-6,0
- Частота обертання, об/хв: 0-27000
- Вага машинки, кг: 1,0
- Гарантія, міс: 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 885 ₴




