
Шліфмашина ексцентрикова (орбітальна) Элпром ЭОШМ-125A NEW, 450 Вт, 7000-14000 об/хв, діаметр диска 125 мм
941 ₴
- В наявності
- Код: ЭОШМ-125A
- +380 (95) 138-62-35
Опис ексцентрикова шліфувальна машина Элпром ЭОШМ-125A:
Шліфувальна машина від торгової марки «Элпром» призначена для побутового використання, має зручну конструкцію, наявність додаткової рукояті забезпечує повний контроль за інструментом. Використовується для проведення шліфування поверхонь з дерева (ДСП, фанера та інші), так само може бути використана для полірування різних поверхонь завдяки наявності полірувального круга.
Орбітальна шліфувальна машина створена на основі потужного електродвигуна 450 Вт який дозволяє ефективно виконувати поставлене завдання, а так само підтримувати обертів під навантаженням. У даній моделі передбачена електричне регулювання обертів в діапазоні від 7000 до 14000 об/хв.
Ексцентрикова шліфувальна машина призначена для роботи з шліфувальним листом діаметром 125 мм, кріплення шкірки відбувається з допомогою липучки, що дозволяє проводити швидку заміну.
Особливості шліфмашини Элпром ЭОШМ-125A:
- Можливість використовувати для полірування;
- Додаткова рукоятка;
- Електрична система регулювання обертів;
- Прогумована ручка;
- Ефективна система охолодження;
- Високий ресурс двигуна;
Комплектація Элпром ЭОШМ-125A:
- шліфмашина Элпром ЭОШМ-125А:
- додаткова рукоятка,
- полірувальна насадка,
- інструкція,
- гарантійний талон,
- картонна коробка.
Технічні характеристики орбітальної шліфмашини Элпром ЭОШМ-125А:
- Напруга — 220 Вт;
- Потужність — 450 Вт;
- Регулювання обертів — є;
- Кількість коливань — 7000-14000 об/хв;
- Діаметр робочої поверхні — 125 мм;
- Вихід під пилозбірник — немає;
- Кріплення листу — липучка;
- Вага — 2 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 941 ₴


