
Мотокоса Vitals Professional BK 6232pa heavy duty
4 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57633
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип двигателябензиновый одноциліндровий двотактний повітряного охлажденияТип топливасмесь бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1Рабочий обсяг, куб. см62,0Мощность, кВт/л. с2,4/3,2 Максимальна частота, об/мин7000Объем паливного бака, л1,25Уровень звукового тиску, дБ110Диаметр скошування волосінню, мм420Диаметр скошування диском, мм255Диаметр ліски, мм2,4Диаметр штанги, мм32Легкий старт+Антивібраційна система+Циліндр з хромованим покриттям+ Основа+ Алюмінієва цілісна штанга+ Роздільні ергономічні рукоятки+ Ранцева жилетка+ Мультизубчатый нержавіючий ріжучий диск+ Напівавтоматична шпуля+Захисні окуляри+ Габарити упаковки (привід/штанга), мм310х245х360/1650х100х110Масса нетто/брутто, кг10,0/11,4
- подвійне хромированое покриття циліндра
- наявність праймера
- посилений кований коленвал і редуктор
- міцна металева штанга діаметром 32 мм
- Ручки мотокоси тепер з матовим покриттям
- функція "Легкий старт"
- є можливість повороту двигуна навколо осі штанги
- покращений повітряний паперовий фільтр
- розширена комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.2 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
- Ціна: 4 590 ₴



