
Мотокоса Vitals Master BK 553AVs Black Edition
7 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 117087
- +380 (95) 138-62-35
Опис мотокоса Vitals Master BK 553AVs Black Edition:
Мотокоса Vitals Master BK 553AVs Black Edition призначена для скошування трави на невеликих площах або на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами, а також для зрізання бур'янів, очерету та кущів, діаметр стовбурів яких не перевищує 20 мм. Вона оснащена 1-циліндровий 2-хтактным бензиновим двигуном потужністю 1,4 кВт/1,9 л. с. і об'ємом циліндра 52 куб. см, що забезпечує максимальну частоту обертання 10000 об/хв.
Хромований циліндр продовжує термін служби циліндропоршневої групи. Мотор запускається за допомогою ручного стартера. Швидкий запуск двигуна здійснюється за рахунок посиленого ручного стартера (маховик має 4 литих зубця). Праймер для підкачки палива сприяє швидкому запуску, особливо при низьких температурах.
На мотокосі встановлена автоматична система подачі ліски, що полегшує і прискорює процес заміни ріжучого інструменту. Штанга діаметром 28 мм виготовлена з алюмінієвого сплаву, що робить інструмент міцним, довговічним і знижує вагу.
Особливості мотокоси:
- 2-хтактным бензиновий двигун;
- повітряна система охолодження;
- хромований циліндр;
- низький рівень вібрації;
- легкий старт (маховик має 4 литих зубця);
- паливопідкачуючий насос «праймер»;
- двокомпонентний повітряний фільтр;
- напівавтоматична шпуля;
- ергономічна роздільна рукоятка, яка складається з двох частин,
- штанга з цільного сплаву алюмінію діаметром 28 мм;
- ергономічна ранцева жилетка;
- захисні окуляри в комплекті;
- великий пластиковий кожух з ножем;
- трипелюстковий ніж і напівавтоматична шпуля з спрощеної заправкою ліски (відсутня необхідність розкривати корпус шпулі) і мультизубчатый нержавіючий ріжучий диск.
Гарантія - 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 7 280 ₴


