
Перфоратор ЗЕНІТ ЗП-1200 ММ, SDS-Plus, 1200 Вт, 1050 об/хв, 5800 уд/хв, 2.8 Дж, 3 режими, кейс, набір буров
2 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 841393
- +380 (95) 138-62-35
Опис перфоратор електричний ЗЕНІТ ЗП-1200 МС
Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗП-1200 МС – це ударний багатофункціональний інструмент для буріння, штроблення, демонтажу та обробки матеріалів з підвищеною щільністю (камінь, бетон) бурами та порожніми коронками.
Тип перфоратора ЗП-1200 МС – горизонтальний (прямий), що означає, що двигун розташований уздовж корпусу перфоратора. Модель передбачає три режими роботи та можливість кріплення долота. Для зручності оператора інструмент доповнений передньою рукояткою, що дозволяє маневрувати під час роботи.
Пластиковий кейс служить для зберігання та полегшує транспортування перфоратора та змінних насадок, що входять до комплектації.
Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗП-1200 МС націлений на значну інтенсивність використання.
Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗП-1200 МС призначений для роботи в трьох режимах: свердління/свердління + удар/удар (довбання без обертання).
Потужність моделі становить 1200 Вт, що забезпечує максимальну кількість ударів 5800 уд/хв при регульованій частоті обертів від 0 до 1050 об/хв.
Використовуючи електронний регулятор швидкості обертання шпинделя, можна плавно регулювати швидкість обертання насадок залежно від виробничих завдань. Перфоратор має систему фіксації змінних насадок стандарту SDS-plus. Змінні інструменти для різних будівельних (ремонтних) завдань входять до комплекту.
Номінальна вага ЗП-1200 МС 3,3/5,5 кг дозволяє працювати на різних поверхнях з однаковою потужністю удару.
Особливості перфоратора ЗЕНІТ ЗП-1200 МС:
- 3 режими роботи: свердління / свердління + удар / удар (довбання без обертання)
- Фіксація долота
- Прямий (горизонтальний) тип моделі
- Додаткова передня рукоятка з гумовим манжетом
- Електронне регулювання швидкості обертання шпинделя
- Функція "Реверс"
- Система фіксації змінного інструменту SDS-plus
- Набір змінних насадок
- Обмежувач глибини свердління/довбання
- Корпус редуктора з алюмомагнієвого сплаву
- Пластиковий кейс для транспортування та зберігання
Комплектація ЗЕНІТ ЗП-1200 МС:
- Перфоратор ЗЕНІТ ЗП-1200 МС
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Передня рукоятка
- Піка
- Долото
- Бур Ø 8 мм
- Бур Ø 10 мм
- Бур Ø 12 мм
- Металевий обмежувач глибини буріння (глибиномір)
- Кейс для транспортування та зберігання
Технічні характеристики перфоратор електричний ЗЕНІТ ЗП-1200 МС:
- Максимальна потужність двигуна, Вт 1200
- Номінальна частота струму, Гц 50
- Електродвигун |однофазний колекторний з подвійною ізоляцією
- Клас виробу II
- Діапазон діаметрів бурів при бурінні, мм суцільні бури (в бетоні) 4-26
- Діапазон діаметрів бурів при бурінні, мм порожнисті коронки (в цеглині) до 50
- Система затискання змінного інструменту SDS-Plus
- Енергія удару, Дж 2,8
- Номінальна частота обертання патрона, об/хв 0-1050
- Максимальна кількість ударів, уд/хв 5800
- Рівень звукової потужності, дБА, не більше: 102
- Вага нетто/брутто, кг 3,3/5,4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 50 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 2 450 ₴




