
Бензокоса Мінськ БГ-5700
33 945 ₴
- Немає в наявності
- Код: МИБГ-4700
- +380 (95) 138-62-35
Бензокоса Мінськ БГ-5700 це справжній комбайн для скошування трави, молодих кущів і т. п. Виробник забезпечив цей бензотример найпотужнішим рушієм і укомплектував 4-ма високоякісними ножами, напівавтоматичного котушок з волосінню і окуляри для захисту очей.
Потужний двотактний двигун витримає тривалі навантаження і впоратися з великим обсягом роботи. Поршень у бензокоси має хромоване покриття і два компресійних кільця, такі параметри поршня збільшують термін служби інструменту. Редуктор мотокоси Мінськ БГ-5700 посилений, витримає тривале навантаження і великі обороти. Вал мотокоси кований 9-ти шлицевой. Охолодження бензокоси повітряне, здійснюється лопатями храповика під час роботи двигуна.
Бензокоса Мінськ БГ-5700 має зручну велосипедну ручку на якій розташовані засоби управління косою. Ранцевий ремінь дуже комфортний і рівномірно розподілить масу коси, ніж полегшить тривалу роботу.
Особливості:
Потужний двотактний двигун номіналом 5.5 л. с.
Посилена поршнева група з моторесурсом до 10 років експлуатації
Посилена система стартера, виключає виривання шнура.
Пряме розташування приводного валу
Повністю металевий редуктор
Захист від перегріву
Характеристики:
Максимальна потужність, кВт 5,7
Об'єм двигуна, см. куб. 52
Оберти двигуна на хол. ходу 2800
Ємність паливного бака, л 1,2
Максимальна швидкість обертання ножа 9000
Діаметр ножа, мм 255
Макс діаметр косіння кордом,мм 415
Макс діаметр косіння ножем,255 мм
Вага,кг 8,0
Комплектація:
бензокоса Мінськ БГ-5700 ;
штанга;
котушка з волосінню;
павук з волосінню;
ніж 2-х лопатевої;
ніж 3-х лопатевої;
ніж 8-ми лопатевий;
ножа фреза (переможе)
інструкція по застосуванню;
захисні окуляри;
набір ключів
бачок для змішування масла з бензином;
керуюча «велосипедна» рукоятка.
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина скошування ножа | 2554 |
- Ціна: 33 945 ₴
