
Шуруповерт акумуляторний Best ДА-18-13Li, 18В, 2 Ач, кейс, 2 акумулятора, 2 швидкості, підсвітка
1 468 ₴
- Немає в наявності
- Код: BDA1813
- +380 (95) 138-62-35
Шуруповерт акумуляторний Best ДА-18-13Li, 18В, 2 Ач, кейс, 2 акумулятора, 2 швидкості, підсвітка
Стан: Новий; Виробник: Best; Тип: Дриль-шуруповерт; Живлення: Акумулятор; Режим інструменту: безударний; Тип патрона: Швидкозажимний; Мінімальний діаметр патрона: 0.8 мм; Максимальний діаметр патрона: 10.0 мм; Кількість ступенів затяжки: 18; Максимальна кількість обертів: 1500.0 об/хв; Гарантійний термін: 12мес
Харчування. Тип акумулятора: Li-Ion; Ємність акумулятора: 2 А·год; Напруга акумулятора: 18.0 В; Час зарядки акумулятора: 1.0 год
Додаткові функції. Ударний режим: Немає; Кількість швидкостей роботи: 2; Реверс: Так; Регулювання кількості обертів: Так; Гальмо двигуна: Так
Комплектація. Тип упаковки: Пластиковий кейс; Додатковий акумулятор: Так; Прогумована рукоятка: Так
Максимальний діаметр свердління. Максимальний діаметр свердління (дерево): 20.0 мм; Максимальний діаметр свердління (метал): 10.0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
- Ціна: 1 468 ₴



