
Дриль шуруповерт Best ДШ-970/2
878 ₴
- Немає в наявності
- Код: BDS970
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий шупуповерт "Best" ДШ-970/2
високо-потужний електродвигун в 970 Вт і двошвидкісний редуктор, здатний розвинути швидкість обертів на підвищеній швидкості до 1500 об/хв, що дозволить комфортно проводити роботи по загвинчуванню і отвинчиванию різних елементів нарізних і проводити свердління в сталі, бетоні до 10 мм і дереві 20 мм
Швидко-затискний патрон забезпечить швидку заміну свердел і насадок без використання ключа, а функція реверсу доповнить зручності у використанні шуруповерта.
Характеристики:
- споживана потужність - 970 Вт;
- функція реверсу;
- патрон швидко-затискний - 10 мм;
- 2-х швидкісний;
- висока надійність;
- сучасний ергономічний дизайн;
- невелика маса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 23 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 878 ₴





