
Орбітальна шліфувальна машина Best ОШМ-550
878 ₴
- Немає в наявності
- Код: BOSM550
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Орбітальна шліфувальна машина Best ОШМ-550
Виробник: Best; Стан: Новий; Тип шліфмашини: ексцентрікова; Споживана потужність: 550.0 Вт; Максимальна кількість обертів: 13000.0 про/хв; Максимальний діаметр диску: 125.0 мм; Гарантійний термін: 12мес; Живлення: Мережа 220В; Кріплення шліфувального паперу: Липучка
Додаткові функції. Регулювання кількості обертів: Так; Підключення пилозбірника / пилососа: Так
Комплектація. Тип упаковки: Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 878 ₴



