
Ексцентрикова шліфмашина CROWN CT13394
1 428 ₴
- Немає в наявності
- Код: CT13394
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрикова шліфувальна машина Crown CT13394
Ексцентрикова шліфувальна машина Crown CT13394 потужністю 240 Вт і частотою обертання до 12000 об/хв представлена в компактному корпусі з ергономічною ручкою, що дозволяє при роботі задіяти тільки одну руку. Інструмент можна використовувати тільки для сухого шліфування поверхонь і матеріалів. Конструкція шліфувальної машини передбачає систему пиловидалення, вентиляційні отвори для захисту двигуна від перегріву, легку зміну шліфувальних листів.
Переваги:
- захист від перегріву;
- регулювання частоти вібрації;
- висока продуктивність;
- можливість підключити пилосос;
- ергономічна обгумована рукоятка.
Характеристики
| Комплектація: | Пилозбірник, шліфувальний круг Р80, шліфувальний круг Р120, керівництво користувача |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Регулювання швидкості: | Немає |
| Вага нетто (кг): | 1.50 |
| Плавний пуск: | Немає |
| Система пиловидалення: | Пилозбірник |
| Потужність (Вт): | 240 |
| Тип кріплення абразивного матеріалу: | Самоклеючий |
| Діаметр диску (мм): | 125 |
| Захист від перегріву: | Так |
| Антивібраційна система: | Немає |
| Довжина кабелю (м): | 2.00 |
| Кількість отворів: | 8 |
| Марка: | CROWN |
| Швидкість (об/хв): | 12000 |
| Гарантія (років): | 1 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Тип використання: | шліфування |
| Кількість коливань в хвилину: | 24000 |
| Тип продукту: | Ексцентрикова шліфмашина |
| Діаметр коливань (мм): | 2.00 |
| Підтримання постійного числа обертів під навантаженням: | Так |
| Можливість підключення до пилососа: | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 428 ₴





