
Гідравлічний домкрат пляшкового типу 50т 300-480 мм TORIN T95004
8 600 ₴
- В наявності
- Код: T95004
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний домкрат пляшкового типу 50т 300-480 мм TORIN T95004 за невеликих розмірів здатний підіймати та утримувати до 50 тонн. Висота домкрата 300 мм, а максимальна висота підіймання 480 мм. TORIN T95004 має широку масивну основу, що забезпечує надійну стійкість для безпечної роботи. Вага домкрата 32,2 кг. Особливості: • Термічно оброблений шток дає змогу легко регулювати висоту підхоплення та максимальну висоту підіймання. • Ребриста поверхня плями контакту забезпечує велику зону підхоплення та надійне зчеплення. • Широка міцна основа забезпечує стабільність і міцність. Всі навантажувальні точки посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 300 мм |
| Висота підйому | 480 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 32 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 600 ₴






