
Домкрат автомобільний 12т 230-465 мм TORIN T91204
2 191 ₴
- В наявності
- Код: T91204
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат автомобільний 12т 230-465 мм TORIN T91204 вирізняється високою вантажністю за компактних розмірів і невеликої ваги на 7,3 кг. TORIN T91204 здатний підіймати та утримувати до 12 тонн. Завдяки невеликій висоті 230 мм і максимальній висоті підіймання 465 мм домкрат T91204 отримує широке застосування й підходить під різні типи авто. Домкрат має гарну стійкість і надійність, а контактна поверхня має ребристу поверхню, що робить зчеплення з кузовом міцнішим, адже безпечна робота передусім. Особливості: • Термічно оброблений шток дає змогу легко регулювати висоту підхоплення та максимальну висоту підіймання. • Ребриста поверхня плями контакту забезпечує велику зону підхоплення та надійне зчеплення. • Широка міцна основа забезпечує стабільність і міцність. Всі навантажувальні точки посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Висота підйому | 465 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 191 ₴

