
Домкрат пневмогідравлічний 20 т 265-510 мм TORIN TQ20002
8 427 ₴
- В наявності
- Код: TQ20002
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат пневмогідравлічний 20 т 265-510 мм TORIN TQ20002 ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів і легкого комерційного транспорту на шиномонтажах і автосервісах. Працює від ручного приводу; Гвинтовий шток; Додатково оснащений пневмоприводом; Особливості: • Призначений для інтенсивного використання в умовах автосервісу. • Швидкодіючий пневматичний насос зменшує час підйому. • Міцний оцинкований циліндр для максимальної довговічності. • Повітряний клапан з вбудованим фільтром і герметичний гідравлічний блок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 265 мм |
| Висота підйому | 510 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Власна вага | 17.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 427 ₴
