
Гвинтоверт ударний акумуляторний Sturm CD3220CLS, 20 В, без АКБ та ЗУ, 1/4 Ніх, 150 Нм
1 638 ₴
- В наявності
- Код: CD3220CLS
- +380 (95) 138-62-35
Опис гвинтоверт ударний акумуляторний Sturm CD3220CLS:
Акумуляторний гвинтоверт Sturm CD3220CLS — потужний інструмент для легкого загвинчування довгих кріплень і свердління в металі та дереві без особливих зусиль. Інструмент ідеально підходить для роботи з дерев'яними конструкціями, металевим профілем та профнастилом, а також висотних монтажних робіт. Кріплення типу ¼ НЕХ надійно фіксує оснастку. Воно дозволяє швидко міняти її навіть однією рукою. Інструмент поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Робота від 20В акумулятора сумісного з іншими пристроями з лінійки Sturm 20В. Ланцюгова пилка працює від акумуляторної батареї Sturm CL202B/CL204B (у комплект не входить), яку можна використовувати з іншими пристроями з лінійки Sturm 20В.
Особливості гвинтоверта Sturm CD3220CLS:
- Робота від 20В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки Sturm 20В
- Підсвічування робочої зони
- Реверс
- Скоба на пояс
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
Технічні характеристики: гвинтоверт ударний акумуляторний Sturm CD3220CLS:
- Крутний момент (Нм) 150 Hm
- Патрон 6,35 мм (1/4)
- Швидкість холостого ходу 0-2700 об/хв
- Напруга акумулятора 20В
- Час зарядки акумулятора 2 Ач - 1 година, 4 Ач - 2 години;
- Кількість акумуляторів Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою;
- Підсвічування робочої зони Є
- Вага нетто, кг 0,9
- Вага брутто, кг 1.7
- Гарантія, міс 24
Комплектація:
- Акумуляторний гвинтоверт Sturm CD3220CLS - 1шт
- Скоба - 1шт
- Фіксуючий гвинт - 1шт
- Двостороння біта - 1шт
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний крутний момент | 150 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 1 638 ₴




