
Орбитально-шліфувальна машина ОШМ-125/700
1 204 ₴
- В наявності
- Код: бмтзошм125700
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис орбітально-шліфувальна машина Білорусь ОШМ-125/700:
Орбітальна шліфувальна машина Білорус ОШМ-125/700 з довгою ручкою призначена для шліфування виробів з дерева та інших твердих матеріалів, дозволяє досягти високої якості шліфованої поверхні за високої продуктивності. Орбітальна шліфувальна машина Білорусь ОШМ-125/700 оснащена міцним вініловим корпусом, гарною ергономічною рукояткою. Обертальний рух шліфувального паперу забезпечує різноспрямований вплив абразивних частинок на оброблювану поверхню, що покращує якісні показники шліфування.Найкраще співвідношення ціна/якість роблять шліфувальну машину чудовим вибором при покупці такого виду інструменту.
Технічні характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 700 Вт
- Кількість оборотів: 0-13000 об/хв
- Діаметр робочої платформи: 125 мм
- Додатково: пластиковий контейнер для пилу
Комплектація:
- Шліфмашина орбітальна Білорусь ОШМ-125/700
- Шліфувальне коло 125 мм
- Перехідник під пилосос
- Контейнер для збору стружки
- Запасний комплект щіток
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 204 ₴


