
Степлер будівельний 3 в 1, під скобу 11.3*0.7-6-14 мм, цвях 14 мм, шпилька 14 мм. INTERTOOL RT-0104
450 ₴
- В наявності
- Код: RT-0104
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.88 кг |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг | 0,001513 |
| Покриття рукоятки | резина |
| Перетин скоби | 0.7 мм |
| Термін експлуатації | не менше 80000 ударів |
- Ціна: 450 ₴






