
Скоба під степлер INTERTOOL RT-0106
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT-0106
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Висота скоби | 6 мм |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.057 кг |
| Кількість в упаковці | 1000 |
| Обсяг | 0,000050 |
| Перетин скоби | 0.7 мм |
| Сумісність | RT-0102, RT-0103, RT-0104, RT-0120, RT-0201 |
- Ціна: 15 ₴

