
Вороток-викрутка шлицевая S-подібна TOPTUL SL0.8x4.0 FAKA0404
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: FAKA0404
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вороток-викрутка шлицевая S-подібна TOPTUL SL0.8x4.0 FAKA0404
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Довжина інструменту | 100 мм |
| Тип інструменту | вороток викрутка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструменту (мм) | 100 |
| Довжина робочого стрижня, мм | 12 мм |
| Додаткові характеристики | Довжина - 100 мм |
| Категорія | Викрутка |
| Маркування наконечника | SL 4 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластмаса |
| Номер шліца | 0,8, 4 |
| Тип | Стандартна |
| Тип наконечника | Плоский (SL) |
| Тип викрутки | Прямий шліц |
- Ціна: 96 ₴

