
Ключ ріжковий односторонній 19мм 1000V VDE TOPTUL AAAT1919V4
782 ₴
- В наявності
- Код: AAAT1919V4
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ ріжковий односторонній 1000V VDE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Тип ключа | односторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ріжковий |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 782 ₴

