
Ключ накидний вигнутий TOPTUL кут 45° 32мм односторонній (ударний, під подовжувач) AAAV3232
1 447 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAAV3232
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ накидний вигнутий TOPTUL кут 45° 32мм односторонній (ударний, під подовжувач) AAAV3232
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Тип ключа | односторонній (ударний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
- Ціна: 1 447 ₴

