
Ключ комбінований TOPTUL (кут 75°) 17мм AAEN1717
207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: AAEN1717
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ комбінований TOPTUL (кут 75°) 17мм AAEN1717
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Комбінований |
| Розмір | 17 мм |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 207 ₴

