
Накидной ударный ключ на 41 мм односторонний TOPTUL AAAR4141
722 ₴
- В наявності
- Код: AAAR4141
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накидний ударний ключ на 41 мм односторонній TOPTUL AAAR4141
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 41 мм |
| Тип ключа | односторонній (ударний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 722 ₴

