
Викрутка TORX T40 з отвором TOPTUL FEAB4015
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: FEAB4015
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка TORX T40 з отвором TOPTUL FEAB4015
| Тип: | Стандартна |
| Тип наконечника: | TORX з отвором |
| Розмір: | T40 |
| Довжина робочого стрижня: | 150 мм |
| Довжина загальна: | 275 мм |
| Матеріал рукоятки: | Пластік + Гума |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Діелектричне покриття | Ні |
| Довжина інструменту | 275 мм |
| Маркування накінечника | TX 40 |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Тип викрутки | Torx (зіркоподібний шестипроменевої) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номер шліца | 40 |
| Тип | Стандартна |
| Тип наконечника | Зірочка (Torx) |
- Ціна: 220 ₴

