
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина Мінськ МОШ-950 (125 мм)
845 ₴
- В наявності
- Код: 05908
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис орбітальна шліфувальна машина Мінськ МОШ-950:
Орбітальна шліфувальна машина Мінськ МОШ-950 - це потужний інструмент для шліфування поверхонь. Шліфувальна платформа має діаметр 125 мм. під відповідні шліфувальні круги, що закріплюються завдяки липучці. У цьому ексцентриці передбачено підключення пилососа або спеціального пилозбірника для зменшення кількості пилу в робочій зоні. Інструмент має зручну форму, органи управління знаходяться в інтуїтивно зрозумілих місцях. Придбати ексцентрик Мінськ МОШ-950 Ви маєте можливість в нашому магазині.
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфувальна машина Мінськ МОШ-950
- Шліфувальний лист
- Пилозбірник
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
- Ціна: 845 ₴

