
Лещата універсальні шарнірні 70 мм, 360°, вакуумне кріплення INTERTOOL HT-0096
666 ₴
- Нет в наличии
- Код: HT-0096
- +380 (95) 138-62-35
Лещата настільної конструкції з вакуумним кріпленням до поверхні застосовуються для надійної фіксації невеликих деталей та подальшої їх обробки. Наявність шарніра дозволяє встановити деталь у будь-якому положенні. Лещата дуже зручні в експлуатації, і стануть у пригоді будь-якому майстру.

Функціонал
Вакуумна система кріплення лещат дозволяє встановити їх на більшість гладких поверхонь. Завдяки круглому шарніру лещата можна використовувати під будь-яким кутом. Обертання здійснюється у вертикальній площині на 360ᴼ, з нахилом до 90ᴼ. На затискних губках передбачені гумові накладки з рифленою поверхнею, які унеможливлюють прослизання деталі під час роботи.

Надійна конструкція
Лещата виконані з високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Самі затискні губки виготовлені зі сталі та забезпечують зносостійкість робочої поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 70 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.250 кг |
| Кут нахилу | 360 ° |
| Об'єм | 0.003386 куб.м |
| Особливості | вакуумне кріплення до поверхні |
| Тип | універсальні |
| Ширина захвату | 70 мм |
- Цена: 666 ₴



