
Електрокоса (тример електричний) KRAISSMANN ERT'2750V (2750 Вт, розбірна штанга)
3 717 ₴
- В наявності
- Код: 0307011
- +380 (95) 138-62-35
Опис електрична коса Kraissmann ERT'2750V:
Коса електрична від торгової марки Kraissmann має верхнє розташування двигуна, що дає змогу використовувати інструмент після дощу або під час ранкової роси. Ця модель є наступним ступенем у серії садово-паркового інструменту та має реальні показники потужності, що становлять 2750 Вт, водночас кількість обертів досягає 7500 об/хв.
Электрокоса Kraissmann ETR 2750V обладнана велосипедними ручками, що дають змогу надійніше та зручніше керувати тримером під час оброблення зелених насаджень. Розробниками передбачена розбірна конструкція штанги, що дає змогу компактно зберігати та зручно транспортувати інструмент.
Електричний тример газонний призначений для роботи як металевим диском, так і волосінню. Використовується в побутових умовах для видалення бур'яну на присадибній ділянці та утримання в чистоті та ладі газонів і прибудинкової території.
Особливості:
- Розбірна конструкція штанги;
- Фірмовий якір із лаковим захисним покриттям;
- Висока кількість обертів;
- Верхнє розташування двигуна;
- Фірмовий редуктор;
- Велосипедні ручки;
- Надійний двигун із подвійною ізоляцією;
- Напівавтоматичне подавання волосіні;
Характеристики:
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 2750 Вт
- Число обертів — 7500 об/хв
- Конструкція штанги — розбірна
- Діаметр косіння — 230/380 мм
- Вага — 6,8 кг
Комплектація:
- електрокоса Kraissmann ERT 2750V
- захисний кожух під котушку та ніж
- котушка з волосінню
- металевий ніж на 3 лопаті
- транспортується в картонній коробці
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Тип | Електрокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Діаметр штанги | 11 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
- Ціна: 3 717 ₴





