
Бензиновий генератор Scheppach SG3200X, 2.5 кВт, 220 В, 2 розетки, бак 15 л., функція AVR
38 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: SG3200X
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис бензиновий генератор Scheppach SG3200X:
Генератор Scheppach SG3200X - потужний генератор для дому та комерційних приміщень. Він приводиться в дію 4-тактним бензиновим двигуном об'ємом 196 см3. Номінальна потужність генератора складає 2800 Вт, чого цілком достатньо для роботи в будинку або на будівельному майданчику. Стійка сталева рама, приводний пристрій та відкидні ручки робить генератор мобільним та універсальним. Бензинового бака на 15 літрів достатньо на 12 годин стабільної роботи. Також передбачено захист від перевантажень та короткого замикання. Є повітряне охолодження. Розміри генератора становлять 510×575x900 мм, вага 44 кг.
Технічні характеристики генератора Scheppach SG3200X:
- Максимальна потужність, 220 В 2.8 кВт
- Витрати палива 1.05 л/год
- Номінальна потужність 2.5 кВт
- Напруга однофазний (220 В)
- Тип запуску ручний стартер
- Марка палива АИ-92/АИ-95
- Тип двигуна 4-тактний
- Об'єм двигуна 212 см.куб.
- Повітряне охолодження
- Кількість циліндрів 1
- Потужність, к.с. 6
- Тип палива бензин
- Рекомендований тип масла:
- SAE 10W-30
- SAE 10W-40
- Тип розеток 2х16А (220)
- Можливість установки автоматики ні
- Об'єм паливного бака 15 л
- Тип установки пересувні (на колесах)
- Захист від перевантажень є
- Функція AVR
- Виконання відкрите
- Вбудований стабілізатор напруги є
- Захист двигуна від низького рівня масла є
- Габарити 685х490х495 мм
- Гарантія 12 місяців
- Вага 47 кг
- Клас напівпрофесійний
Комплектація Scheppach SG3200X:
- Генератор;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 47 кг |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 685 мм |
| Основні | |
| Виробник | Scheppach |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 |
| Ручка для перенесення | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 1.05 л/год |
- Ціна: 38 000 ₴


