
Тример бензиновий Gärtner BCG-2852 S2, 51.7 см³, максимальна ширина скошування 440 мм, бак 1.2 л.
4 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 852730
- +380 (95) 138-62-35
Опис мотокоса Gärtner BCG-2852 S2:
Тример бензиновий Gärtner BCG-2852 S2 - це зручний та ефективний інструмент для обробки ділянок трави, що потребують точності та акуратності. Пристрій призначений для скошування або підрівнювання трави на присадибних ділянках, вздовж квіткових клумб, будинків та огорож.
Виріб оснащений 2-тактним двигуном, системою «Легкий запуск» та системою очищення повітря. Для полегшення роботи передбачено вантажне кільце для кріплення до ременів. У правій рукоятці передбачені важелі керування двотактним двигуном. Захисний кожух у конструкції оберігає користувача та навколишній простір від розльоту скошеної трави та ґрунту, що відкидаються під час роботи.
Модель вимагає мінімального технічного обслуговування, проста у складанні та легка у використанні.
Комплектація бензокоса Gärtner BCG-2852 S2:
- Блок двигуна із зчепленням та захисними кожухами тримера
- Редуктор ріжучого блоку
- Штанга з провідним валом
- Права частина рукоятки управління
- Ліва частина рукоятки управління
- Кріплення рукоятки управління (верхня частина кріплення, середня та нижня частина кріплення, 4 болти під торцевий ключ)
- Ріжуча головка з жилкою
- Дисковий ріжучий ніж із трьома лезами
- Основний захисний кожух
- Кріпильні елементи захисного кожуха
- Наплічний ремінь
- Набір інструментів
- Ємність для паливної суміші (варіантна комплектація) посібник з експлуатації
- Пакувальна коробка (блок двигуна)
- Пакувальна коробка (штанга з валом)
Технічні характеристики триммер бензиновий Gärtner BCG-2852 S2:
- Робочий об'єм двигуна 51.7 см³
- Швидкість обертання шпинделя на неодружених оборотах 3000±300 об/м
- Місткість паливного бака 1,2 л
- Ширина обробки котушкою з ріжучою ліскою 440 мм.
- Вага нетто/брутто штанги 1,2 кг/1,3 кг
- Вага нетто/брутто двигуна 6,6/7,3 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.3 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 4 250 ₴






