![Лінійка алюмінієва VOREL, l= 1 м, w= 28 мм з дюймовою і метричною шкалами [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/5033995881_linijka-alyuminiyeva-vorel.jpg)
Лінійка алюмінієва VOREL, l= 1 м, w= 28 мм з дюймовою і метричною шкалами [10/100]
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 19767
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лінійка алюмінієва VOREL 19767
- міліметрова шкала до 1000 мм та крок у дюймах до 40 дюймів (друкована)
- Ширина: 28 мм, товщина: 1,8 мм
- Отвір для підвішування
Для розмітки, графічних та оздоблювальних робіт.
Також доступні довжини 150, 300, 600 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Габарити | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва ІМ Укр | Лінійка алюмінієва VOREL, l= 1 м, w= 28 мм з дюймовою і метричною шкалами [10/100] |
- Ціна: 220 ₴
![Лінійка алюмінієва VOREL, l= 1 м, w= 28 мм з дюймовою і метричною шкалами [10/100], фото 2](https://images.prom.ua/4865034503_w201_h201_linijka-alyuminiyeva-vorel.jpg)
