
Тример електричний NOWA EP 400k
885 ₴
- В наявності
- Код: 195156
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис триммер електричний NOWA EP 400k
Тример Nowa EP 400k – ручний моторизований інструмент із нижнім розташуванням електродвигуна.
Тример має сучасний дизайн. Він економічний та надійний у роботі.
Призначений для скошування трави на невеликих площах, у місцях, де незручно працювати колісною газонокосаркою, дерев, кущів, парканів.
Особливості моделі Nowa EP 400k:
- легкість та компактність конструкції;
- нижнє розташування електродвигуна;
- надійний електродвигун;
- широка кнопка включення електродвигуна;
- складаний корпус, що складається із трьох частин;
- гачок для фіксації шнура електроживлення.
Технічні характеристики триммер електричний NOWA EP 400k:
- Бренд NOWA
- Напруга, В 220
- Частота струму, Гц 50
- Потужність, Вт 400
- Швидкість обертання, об/хв 12500
- Діаметр скошування ліскою, мм 220
- Діаметр волосіні, мм 1,2
- Габарити упаковки, мм 380х200х105
- Маса нетто/брутто, кг 1,33/1,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 220 мм |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
- Ціна: 885 ₴






