
Бензопила цепная BPL 4517, 16 дюймов APRO
3 225 ₴
- В наличии
- Код: 899144
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила цепная BPL 4517, 16 дюймов APRO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 899144 |
| Базовая единица | шт |
| Вес (кг) | 6 |
| ВидНоменклатуры | Товар |
| Витрата пального | 0,6 л/год |
| Высота | 310 мм |
| Гарантійний талон | 1 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Длина | 430 |
| Длина шины | 40см/16'' |
| Код | 086586 |
| Код 1С | 086586 |
| КомментарийСбыта | Потужність - 1700 Вт/2.3 к.с.; Об'єм двигуна 45см3;Швидкість обертання - 10500об/хв;Довжина шини - 40см/16‘’; Ланцюг пильний 0,325''; 0,058(1,5mm) |
| Кратность | 1 |
| КратностьЦены | 1 |
| Ланцюг пильний | 1 шт. |
| НДС | 20 |
| Объем двигателя | 45 см3 |
| Об'єм паливного баку, л | 0,54 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1d9OvoaTHd7EaAXlRPXdkeYG8s7KkngKb/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1fk9Fp4szI3z0Y3effE_x3eYUPC8boXhe/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1w05nrlAqPzrS1p087UOAWKKCypdWLj61/view |
| Робоча потужність | 1700 Вт/2,3 к.с |
| Страна | Китай |
| Тест репорт | Да |
| Тип двигателя | 2-х тактний з повітряним охолодженням |
| Тип цепи | 0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL |
| ТипНоменклатуры | Товар |
| Упаковка | 2 |
| Скорость вращения цепи | 10500 об/хв |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| Ширина | 280 мм |
| ШтрихКод | 4824041068838 |
- Цена: 3 225 ₴
