
Бензопила цепная BPL 5220, 16/18 дюймов, kit APRO
4 206 ₴
- В наличии
- Код: 899146
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила цепная BPL 5220, 16/18 дюймов, kit APRO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| Инструмент для сборки | 1 |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 899146 |
| Базовая единица | шт |
| Вес (кг) | 7 |
| ВидНоменклатуры | Товар |
| Витрата пального | 0,6 л/год |
| Высота | 310 мм |
| Вібраційне навантаження | не більше 0,1 м/с2 (50 дБ) |
| Гарантійний талон | 1 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Длина | 440 |
| Длина шины | 40см/16" та 45см/18" |
| Код | 086591 |
| Код 1С | 086591 |
| КомментарийСбыта | Потужність - 2000 Вт; Об'єм двигуна 52см3;Швидкість обертання - 10500об/хв;Довжина шини - 40см/16‘’, 45см/18‘’; Ланцюг пильний 0,325''; 0,058(1,5mm) |
| Кратность | 1 |
| КратностьЦены | 1 |
| Ланцюг пильний | 1 |
| НДС | 20 |
| Объем двигателя | 52 см.куб. |
| Об'єм паливного баку, л | 0,54 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/125XQKZVPWhfTsJh2sohB1YGVhIoRdBqN/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1pf7tt26DGMywgT3J4-HDLdhBSR-42nWF/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1VKkEyuZZGcRKeqLIeKNDlENwrpMaIB_F/view |
| Робоча потужність | 2000 Вт/2,7 к.с |
| Страна | Китай |
| Тест репорт | Да |
| Тип двигателя | 2-х тактний з повітряним охолодженням |
| Тип цепи | 0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL |
| ТипНоменклатуры | Товар |
| Упаковка | 2 |
| Скорость вращения | 11000 об/мин |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| Ширина | 270 мм |
| ШтрихКод | 4824041068814 |
- Цена: 4 206 ₴
