
Бензопила цепная BPL 4518, 16 дюймов, kit APRO
3 855 ₴
- В наличии
- Код: 899145
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила цепная BPL 4518, 16 дюймов, kit APRO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Вес | 6.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| Инструмент для сборки | 1 |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 899145 |
| Базовая единица | шт |
| Вес (кг) | 6,6 |
| ВидНоменклатуры | Товар |
| Витрата пального | 0,6 л/год |
| Высота | 310 мм |
| Вібраційне навантаження | не більше 0,1 м/с2 (50 дБ) |
| Гарантійний талон | 1 |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Длина | 450 |
| Длина шины | 40см/16'' |
| Код | 086587 |
| Код 1С | 086587 |
| КомментарийСбыта | Потужність - 1800 Вт; Об'єм двигуна 45см3;Швидкість обертання - 10500об/хв;Довжина шини - 40см/16‘’; Ланцюг пильний 0,325''; 0,058(1,5mm) |
| Кратность | 1 |
| КратностьЦены | 1 |
| Ланцюг пильний | 1 |
| НДС | 20 |
| Объем двигателя | 45 см3 |
| Об'єм паливного баку, л | 0,54 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/19kUr1IFX-GsbjxxN-mSUjPxyvC_akdp2/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1b57rQA58sSzg_VqLfyPjkGXeWOZR4tCe/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1SlkkPl5cAouqL4hgVTb7B4wKPfBMfAeo/view |
| Робоча потужність | 1800 Вт/2,45 к.с |
| Страна | Китай |
| Тест репорт | Да |
| Тип двигателя | 2-х тактний з повітряним охолодженням |
| Тип цепи | 0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL |
| ТипНоменклатуры | Товар |
| Упаковка | 2 |
| Скорость вращения цепи | 10500 об/хв |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| Ширина | 270 мм |
| ШтрихКод | 4824041068821 |
- Цена: 3 855 ₴
