
Машина шліфувальна кутова Витязь МШУ-125/1190
921 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВИМШУ-125/1190
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напряжение : 230 ВЧастота тока : 50 ГцМощность : 1190 ВтКоличество оборотов :11000 об/минДиаметр диска : 125 мм
- Напряжение : 230 В
- Частота тока : 50 Гц
- Мощность : 1190 Вт
- Кількість обертів :11000 об/хв
- Діаметр диска : 125 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1190 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 921 ₴


