
Машина шліфувальна кутова Витязь МШУ-180/2100
1 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВИМШУ-180/2100
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга : 230 ВЧастота струму : 50 гц потужність : 2100 ВтКоличество обертання :8000 об/минДиаметр диску : 180 ммФункция : Плавний запуск
- Напруга : 230 В
- Частота струму : 50 Гц
- Потужність : 2100 Вт
- Кількість обертів :8000 об/хв
- Діаметр диску : 180 мм
- Функція : Плавний запуск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 155 ₴




