
Кутова шліфувальна машина (болгарка) MPT MAG2303 PROFI, 230 мм, 2600 Вт, 6000 об/хв, плавний пуск
7 311 ₴
- В наявності
- Код: MAG2303
- +380 (95) 138-62-35
Опис кутова шліфувальна машина MPT MAG2303 PROFI:
Кутова шліфувальна машина MPT PROFI MAG2303 – потужна і досить важка модель, призначена для обробки та різання металевих брусів, швелерів та ін.
Кутова шліфувальна машина MAG2303 має потужність 2 600 Вт. Вона може бути використана для виконання серйозних робіт. Швидкість обертання диска – 6000 об/хв. Діаметр кола моделі MAG2303 мм. Даний параметр визначає глибину різу, який може виконати шліфувальну машину. Діаметр отвору – 22,2 мм.
Ще одна перевага "болгарки" MPT PROFI MAG2303 - наявність системи плавного пуску. Дана система обмежує пусковий струм, що дозволяє уникнути значного кидка струму та виключити ймовірність того, що під час пуску шліфувальна машина по інерції вислизне з рук.
Особливості болгарки MPT MAG2303 PROFI:
• професійна серія
• підшипники C&U
• мотор захищений від пилу та перевантажень
• тривалий термін служби вугільних щіток
• пилозахищений перемикач
• робоча напруга 220-240 В, 50-60 Гц
• потужність 2600 Вт
• діаметр 230 мм
• швидкість обертання 6000 об/хв
• різьблення M14
• плавний запуск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 7 311 ₴




