
Вібраційна шліфмашина Sturm OS8120R 125/150 мм 450 Вт
2 844 ₴
- В наявності
- Код: OS 8120 R
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис вібраційна шліфмашина Sturm OS8120R:
Ексцентрикова шліфувальна машина Sturm OS8120R - нескладний для освоєння, простий в управлінні інструмент професійного рівня. Призначений для шліфування поверхонь виробів з різних матеріалів, в тому числі пофарбованих поверхонь. Встановлюються змінні підошви діаметром 125 і 150 мм, швидкість обертання тарілки регулюється в діапазоні 4000-13000 об/хв. В шліфмашини Sturm OS8120R встановлений двигун потужністю 450 Вт. Ексцентриситет руху тарілки 1,35 мм.
Надійність інструменту підвищена застосуванням алюмінієвих опорних фланців підшипників. На основній рукоятці і корпусі є накладки з еластомеру для запобігання зісковзування рук і зниження шкідливого впливу вібрації на руки користувача. Кут нахилу додаткової рукоятки регулюється для забезпечення зручності в роботі. Система відводу пилу шліфмашини Sturm OS8120R забезпечує підтримання чистоти на робочому місці, при необхідності передбачено підключення пилососа. При тривалій безперервній роботі використовується система блокування вмикача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 844 ₴







