
Акумуляторна дриль Best ДА-18-10Li
1 938 ₴
- Немає в наявності
- Код: BDA1810
- +380 (95) 138-62-35
Акумуляторний інструмент на сьогоднішній день є популярним серед домашніх майстрів, так як з його допомогою можна виконувати роботи навіть далеко від розетки. Зокрема, Вашій увазі представлений акумуляторний шуруповерт Best ДА-18-10Li, що характеризується високою надійністю і продуктивністю. Його сфера застосування досить широка, так як цей інструмент є функціональним у своєму виконанні.
Наявність 2 швидкісного редуктора, а також функції свердління дозволяють використовувати цей інструмент як дрилі. Запасний акумулятор в комплекті і швидка зарядка забезпечують безперебійну роботу шуруповерта. Регулювання оборотів в даному випадку здійснюється завдяки натискання на пускову кнопку, завдяки чому Ви зможете більш точно виконувати необхідні роботи.
Основні переваги:
- дана модель характеризується наявністю двошвидкісного редуктора
- має компактну збалансовану конструкцію
- у даній моделі є підсвічування робочої зони
- передбачений індикатор заряду батареї
- інструмент обладнаний функцією автостоп
Комплектація:
- шуруповерт акумуляторний Best ДА-18-10Li
- акумуляторні джерела живлення 2 шт.
- зарядний пристрій
- біти і свердла
- кейс, для більш безпечного транспортування товару
- докладна інструкція по експлуатації
- гарантійний бланк на сервісне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
- Ціна: 1 938 ₴






