
Машина кутошліфувальна MPT MAG1805, 180 мм, 2000 Вт, 11000 об/хв
3 936 ₴
- В наявності
- Код: MAG1805
- +380 (95) 138-62-35
Опис машина кутова шліфувальна MPT MAG1805:
Болгарка MPT MAG1805 використовується для різання, шліфування та інших видів обробки твердих матеріалів, має подвійну ізоляцію, що значно збільшує безпеку користувача під час експлуатації. Ергономічна конструкція інструменту забезпечує зручність під час використання. Номінальна споживана потужність інструменту 2000 Вт, діаметр використовуваного диска 180 мм, максимальна кількість обертів шпинделя на холостому ходу складає 8000 об/хв.Можливість використання додаткової рукоятки, яка кріпиться в будь-якому зручному положенні, дозволяє зручно використовувати інструмент двома руками.
Конструктивно передбачений металевий захисний кожух, який легко кріпиться і забезпечує надійний захист інструменту від пошкодження, а оператора від травматизму. Болгарка MPT MAG1805 виготовлена за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Характеристики:
• робоча напруга 220-240V, 50-60 Гц
• потужність 2000 Вт
• швидкість обертання 8000 об/хв
• діаметр диска 180 мм
• шпиндель М14
• самоблокується задній вимикач для зручності
• три регульованих положення для бічної ручки
• захист двигуна від пилу
• мідна обмотка двигуна
• невелика головна частина для роботи в обмеженому просторі
• легка і швидка заміна вугільних щіток
• блокування шпинделя
• блокування включення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 936 ₴




