
Дриль шуруповерт Best ДШ-950/2
923 ₴
- Немає в наявності
- Код: BDS950
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруповерт мережевий Best ДШ-950/2 - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам без проблем впоратися з такими задачами як: загвинчування і витяг кріпильних елементів, а також свердління отворів малого діаметру в дереві, цеглі, металі та інших матеріалах. Завдяки потужному двигуну в 950 Вт витримує високі навантаження. Шуруповерт має функцію реверсу, це забезпечує зручність і комфорт споживачеві при роботі з інструментом, а наявність швидкозатискного патрона гарантує швидку заміну свердел.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Зручна збалансована рукоятка
- Невелика маса
- Швидкозатискний патрон
- Підсвічування робочої зони
- Функція реверсу
- 2 швидкості
- Висока надійність
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шуруповерт мережевий Best ДШ-950/2
- Картонна упаковка
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 923 ₴


