
Машина кутошліфувальна Best МШУ-230-2750
2 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: BMSU2750
- +380 (95) 138-62-35
Болгарка Best МШУ 230-2750 – універсальний високопродуктивний інструмент, яким можна виконувати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (2750Вт), а так само асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
поворотна ручка захоплення;
-
трипозиційна бічна рукоятка;
-
блокування шпинделя для швидкої заміни круга;
-
вимикач з блокуванням від випадкового включення;
-
плавний пуск;
-
полегшений доступ до вугільних щіток.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
болгарка Best МШУ 230-2750;
-
захисний кожух;
-
ключ для фіксації диска;
-
бічна рукоятка;
-
керівництво по експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 537 ₴




