
Ексцентрикова шліфмашина CROWN CT13395
2 976 ₴
- Немає в наявності
- Код: CT13395
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13395 призначена для сухого шліфування з високою точністю, а також для полірування. Ця модель оснащена системою кріплення Velcro для аксесуарів, яка забезпечує надійну фіксацію наждачного паперу. D-подібна рукоятка забезпечує безпечне і зручне утримування інструменту.
- Система кріплення на липучках
- Функція блокування
- Видалення пилу
- D-подібна рукоятка
- М'яка гумова ручка
- Діаметр диска 150 мм
Купити Ексцентрикову шліфувальну машину Crown CT13395 Ви можете в нашому інтернет-магазині за відмінною ціною.
Характеристики:
| Швидкий вибір: | Побутової |
| Тип: | Ексцентрикова |
| Швидкість обертання: | 13000 об/хв |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Споживана потужність: | 450 Вт |
| Діаметр круга, мм: | 150 |
| Розмір шліфувального паперу: | 150 x 150 мм |
| Розмір шліфувальної подошви: | 150 x 150 мм |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Додатково: | Система кріплення на липучці Регулювання швидкості , Функція блокування D-подібна рукоятка М'яка гумова ручка Видалення пилу |
| Комплектація: | Шліфмашина |
Гарантія
| Гарантійний термін: | 36 місяців |
| Додатково: | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 976 ₴

