
Ексцентрикова (орбітальна) шліфувальна машина DWT EX03-125 DV
2 481 ₴
- Немає в наявності
- Код: EX 03 - 125 DV
- +380 (95) 138-62-35
Опис ексцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DV:
Орбітальна шліфувальна машина DWT EX03-125DV являє собою сучасний побутовий інструмент для виконання якісних оздоблювальних робіт, включаючи зачистку і підготовку поверхонь, з подальшою фінішної шліфуванням або поліруванням. Використовується шліфувальна папір діаметром 125 мм різного ступеня зернистості, встановлювана на круглу шлифплатформу за допомогою зручної системи кріплень на липучці, що гарантується максимально швидку і просту заміну приладдя. Відмінною особливістю шліфмашини DWT EX03-125DV є функція регулювання числа оборотів обертання платформи і відповідно частоти вібрації модуля для ексцентриситету. Так, регульований швидкісний режим інструменту становить 6000-13000 об/хв, при частоті вібрацій відповідно 12000-26000 об/хв. Гарантується якісна обробка деревини, пластику, лакофарбових покриттів, вбудована система видалення пилу, що допускає застосування пилоуловлювального мішечка, або підключення побутового пилососа для більш чистої і якісної обробки. Для надійного утримання та ведення інструменту DWT EX03-125DV крім основної рукоятки є і додаткова. Наявність м'яких накладок дозволяє більш комфортно працювати в різних умовах.
Технічні характеристики:
| Номінальна потужність | 380 Вт |
| Сила струму при напрузі 230 В | 1,6 A |
| Число коливань холостого ходу | 12000-26000 минˉ1 |
| Діапазон коливань | 2 мм |
| Функціональні особливості |
|
| Розмір шліфувального паперу | Ø 125 мм |
| Розмір шліфувальної плити | Ø 125 мм |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова (орбиталка) |
| Комплектація |
|
| Тип упаковки | кольоровий картон брендований |
| Вага |
|
| Розмір упаковки | 30 × 14.5 × 19 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 481 ₴






